Vážení zákazníci

Centrum kovaných plotů s. r. o. je tradiční českou rodinnou společností, která se zabývá výrobou, prodejem, montáží a servisem kovaných plotů a vjezdových bran po celé ČR. Svým zákazníkům nabízíme mnohaleté zkušenosti s výrobou a montáží kovaných plotů. Klademe důraz na vysokou kvalitu zpracování, maximální životnost a funkční stránku vyráběných produktů a to v každém detailu. Jsme výrobci kovaných plotů a vjezdových bran s vlastním zázemím, každý námi vyrobený produkt je díky poctivé ruční práci jedinečný originál. Patříme mezi první a zároveň největší výrobce plotů a oplocení z tahokovu v České republice.

Výroba - kované ploty, oplocení z tahokovu, vjezdové brány, zábradlí, francouzská okna v našich motivech i zakázkově, přímo na míru dle požadavku zákazníka.

Prodej – kované ploty, vjezdové brány, automatické pohony a příslušenství, další produkty související s naším sortimentem jako jsou kovářské barvy, schránky, kliky atd, které naleznete také v našem e-shopu.

Montáž – Provádíme montáž námi vyrobených plotů , vjezdových bran a odbornou montáž automatických pohonů včetně proškolení zákazníka.

Servis – Zajištujeme záruční i pozáruční servis vjezdových bran a automatických pohonů.

Aktivní spolupráce se zákazníkem a individuální přístup ke každé zakázce je pro nás samozřejmostí.

Dovolte nám, abychom Vám to dokázali.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.